Film Promocyjny Nasze nagrody
Menu strony
/ Atrakcje
Rezerwacja on-line

Zoo Charlotta

Niezwykłe miejsce

Wielu naszych gości do dziś pamięta zwierzyniec nad potokiem, który 13 czerwca 2010 r. przeobraził się w ZOO Charlotta. Nasz ogród zoologiczny zamieszkuje wiele gatunków świata fauny – zarówno tych dobrze znanych z polskich lasów, jak i sprowadzonych z zamorskich krajów. Czworonożnym mieszkańcom stwarzamy warunki zbliżone do naturalnych.

Dziesięć wysp ZOO Charlotta

Dziesięć wysp zamieszkują m.in.: magoty, makaki japońskie, kapucynki, lemury, zebry, strusie, kangury oraz bociany i żurawie koroniaste. Tę część ogrodu można zwiedzać również łodzią wycieczkową.

Zoo Charlotta

Dolina Charlotty kryje wiele wspaniałych miejsc, z których wyniesiecie Państwo moc niezapomnianych wrażeń.

Serdecznie zapraszamy do zwiedzania naszego ZOO, wodnego ZOO Safari oraz podróży do magicznego świata Krainy Bajek. Napotkać tu można przedstawicieli licznych gatunków królestwa zwierząt oraz bohaterów uwielbianych bajek, których rzeźbione postaci i ich fantastyczne domki umiejscowione zostały w niezwykłej scenerii. To małe królestwo zabawy i nauki otoczone jest dziką przyrodą i pięknym krajobrazem.

Ceny biletów i godziny otwarcia dostępne są na stronie ZOO:

Odwiedź stronę zoo

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij