Film Promocyjny Nasze nagrody
Menu strony
/ Koncerty i eventy
Rezerwacja on-line

Charlotta Custom Moto Fest

Charlotta Custom Moto Fest

Charlotta Custom Moto Fest - nowa formuła, jeszcze więcej wrażeń. Wydarzenie odbędzie sie już 25-28.08.2016r. 

Zapraszamy do śledzenia facebooka wydarzenia. Więcej informacji wkrótce!

W 2014 roku odbyła się pierwsza edycja międzynarodowego zlotu motocyklowego połączonego z koncertami wielkich gwiazd. W 2015 roku odbyła się druga taka impreza.

Dolinę Charlotty odwiedziła ogromna ilość miłośników jednośladów oraz fanów muzyki rockowej. Według relacji uczestników zlotu - Charlotta Moto Fest stało się miejscem docelowym dla wypraw motocyklowych z najodleglejszych zakątków Polski, a nawet Europy.

Koncerty dla uczestników

Jednym z wielu wydarzeń świadczących o specjalnym podejściu do zlotowicza są organizowane koncerty. Podczas pierwszej edycji Charlotta Moto Fest mieliśmy zaszczyt gościć artystów z zespołu Europe i Molly Hatchet. Polskie brzmienia natomiast zostały uwolnione przez grupę Dżem oraz J.D. Overdrive. W 2015 roku zagrali: Sebastian Riedel&Cree, Andrzej Nowak&Złe Psy oraz Dr Blues&Soul Re Vision.

O imprezie

Charlotta Moto Fest to impreza skierowana do miłośników motoryzacji, zwłaszcza motocyklistów. Miejsce, w którym jest organizowana wyróżnia się spośród innych imprez tego typu w Polsce, niepowtarzalną scenerią. Niezapomniane widoki pozwalają na wypoczynek godny prawdziwego podróżnika. Event nastawiony jest na tworzenie corocznych zlotów charakteryzujących się szeroką gamą rozrywek oferowanych gościom zjeżdżającym z bliższych jak i dalszych zakątków Polski a nawet Europy. Specjalnie stworzony tor enduro, na terenie Doliny Charlotty, jest niewątpliwie atrakcją wpisaną już na stałe w krajobraz tego miejsca. Jest on pierwszym poczynionym krokiem w stronę utworzenia niepowtarzalnego, dedykowanego miejsca dla motocyklistów, w tej części Polski. Każdy następny sezon będzie zaskakiwał gości nowymi atrakcjami.

Rezerwuj pokój on-line

Zarezerwuj dowolny pokój z naszej oferty korzystając z systemu rezerwacyjnego
on-line dostępnego na naszej stronie.

Rezerwuj pokój on-line

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij