Promo-Video Auszeichnungen
Menü
/ Konzerte und Veranstaltungen
Online-Reservierung

Konzerte und Veranstaltungen

Rock-Legenden-Festival

Rock Legend Festival ist ein Rock-Festival, der seit 2007 in regelmäßigen Abständen stattfindet. Es ist ein unvergessliches und erlebnisreiches Schauspiel, das bereits fest im Kalender der Sommerkulturveranstaltungen in Polen eingeschrieben ist. Die Konzerte in Dolina Charlotty zeichnen sich durch außergewöhnliche Atmosphäre aus, in der Musik auf eine einzigartige Art und Weise zu genießen ist.

Festival-Homepage besuchen

POLE NAMIOTOWE

Podczas wielkich imprez organizowanych na terenie Dolinie Charlotty, zachęcamy do skorzystania z naszego pola namiotowego. Wyposażone jest ono w sanitariaty z ciepłą wodą oraz dostępność punktów gastronomicznych. W celu rezerwacji miejsca na polu namiotowym zapraszamy do kontaktu z Działem Rezerwacji:

e-mail: rezerwacja@charlotta.pl

tel.: +48 59 847 43 41

Bilety na eventy!

Bilety na nasze wydarzenia do nabycia na:eventim.pl, ticketmaster.pl, biletyna.pl, kupbilecik.pl

oraz w punktach sprzedaży:

Informacja Turystyczna, Ul. Starzyńskiego 8, Słupsk

Biuro Podróży Wodnik, ul. Kołłątaja 32, Słupsk

Biuro Podróży Greland Tour, ul. Tuwima 12, Słupsk

Lokalna Organizacja Turystyczna Ustka i Ziemia Słupska, ul Marynarki Polskiej 71, Ustka

Biuro Podróży Expedite, ul. Plac Pokoju 3, Lębork

Freilichtbühne

Amphitheater bietet Sitzplätze für 10.000 Menschen und ist in 3 Sektoren unterteilt. Im Amphitheater Dolina Charlotty funktioniert Sommer-Grill-Bar.

Rock-Legenden

Jedes Jahr besuchen uns die größten Rockstars, um das Publikum zu unterhalten!
Enduro
Mud Max
Ona i On, czyli romantyczny kabareton

Mud Max

Mud Max jest biegiem ekstremalnym, innym niż wszystkie. Trasa naszpikowana wyzwaniami, zarówno naturalnymi jak i sztucznymi, daje możliwość pokonania słabości i poznania granicy wytrzymałości. Chcemy, aby bieg stał się wydarzeniem o charakterze sportowym i społecznym zarazem. Trasa pełna naturalnych i specjalnych przeszkód, która sprawdzi siłę, wytrzymałość, odporność psychiczną. Tutaj każdy jest wygrany a współpraca pomiędzy startującymi zawodnikami jest kluczem do pokonania oryginalnych przeszkód. W tym roku odbędą się dwie edycje: 9.06.2018 r. na trasie Dolina Charlotty - Ustka zostanie zorganizowany 14 km bieg wspólnie z miastem Ustka. 13.10.2018 r. w Dolinie Charlotty odbędzie się jesienna edycja z trasą o długości 8km. Więcej informacji i zapisy: https://b4sportonline.pl/Mud_Max_2018/index

Charlotta Trail

W ramach długiego weekendu majowego Dolina Charlotty wraz z klubem Roberta Korzeniowskiego RK Athletics przygotowała specjalną ofertę dla gości. Aktywny, sportowy weekend z nuta relaksu, podczas którego na gości czekać będą treningi biegowe i fitness walkingowe z trenerem RK Athletics, pakiety startowe na Charlotta Trail oraz masaże regeneracyjne w Charlotta SPA. Do tego wszystkiego spotkanie z samym Robertem Korzeniowskim. Więcej informacji i zapisy: https://trail.charlotta.pl/

Charlotta Ustka Enduro Extreme

W dniach 23 - 24 Czerwca 2018  odbędą się międzynarodowe zawody motocyklowe o charakterze ekstremalnego rajdu wytrzymałościowego - enduro. Będzie to już czwarta odsłona tego niezwykle widowiskowego wydarzenia motosportu, największej tego typu imprezy w północnej części Polski.

Zawody rozegrane zostaną w dwóch lokalizacjach. 23 Czerwca w Ustce odbędzie się tzw. "Prolog" natomiast 24 czerwca w Dolinie Charlotty koło Słupska rozegrany zostanie wyścig finałowy.

Wyścigi na celu mają wyłonienie najbardziej wszechstronnie uzdolnionych zawodników z wszystkich dyscyplin Off - Road - zarówno Enduro , Cross Country jak i Trial. Uczestnicy będą musieli zmierzyć się z różnorakimi warunkami terenowymi zarówno naturalnymi jak i sztucznie przygotowanymi odcinkami ekstremalnymi.

Wspólorganizatorem wydarzenia jest miasto Ustka.

Zapisy ruszają 15 kwietnia 2018 r. na http://www.charlotta-extreme.com/

image alt

Newsletter

Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen