Promo Video Our Awards
Menu
/ Concerts and events
Online reservation

Concerts and events

Rock Legends Festival

The Rock Legends Festival has been held periodically since 2007. It is an unforgettable and adventurous spectacle, permanently marked on the calendar of summer cultural events in Poland. The atmosphere of concerts in the Charlotta Valley is extraordinary and allows you to enjoy music in a very special way.

Visit the festival website

POLE NAMIOTOWE

Podczas wielkich imprez organizowanych na terenie Dolinie Charlotty, zachęcamy do skorzystania z naszego pola namiotowego. Wyposażone jest ono w sanitariaty z ciepłą wodą oraz dostępność punktów gastronomicznych. W celu rezerwacji miejsca na polu namiotowym zapraszamy do kontaktu z Działem Rezerwacji:

e-mail: rezerwacja@charlotta.pl

tel.: +48 59 847 43 41

Bilety na eventy!

Bilety na nasze wydarzenia do nabycia na:eventim.pl, ticketmaster.pl, biletyna.pl, kupbilecik.pl

oraz w punktach sprzedaży:

Informacja Turystyczna, Ul. Starzyńskiego 8, Słupsk

Biuro Podróży Wodnik, ul. Kołłątaja 32, Słupsk

Biuro Podróży Greland Tour, ul. Tuwima 12, Słupsk

Lokalna Organizacja Turystyczna Ustka i Ziemia Słupska, ul Marynarki Polskiej 71, Ustka

Biuro Podróży Expedite, ul. Plac Pokoju 3, Lębork

Amphitheatre

The Charlotta Valley Amphitheatre offers 10,000 seats and is divided into three sectors. There is a summer grill bar next to it.

Rock Legends

Every year the biggest rock stars come to our place to entertain their public!
Enduro
Mud Max
Ona i On, czyli romantyczny kabareton

Mud Max

Mud Max jest biegiem ekstremalnym, innym niż wszystkie. Trasa naszpikowana wyzwaniami, zarówno naturalnymi jak i sztucznymi, daje możliwość pokonania słabości i poznania granicy wytrzymałości. Chcemy, aby bieg stał się wydarzeniem o charakterze sportowym i społecznym zarazem. Trasa pełna naturalnych i specjalnych przeszkód, która sprawdzi siłę, wytrzymałość, odporność psychiczną. Tutaj każdy jest wygrany a współpraca pomiędzy startującymi zawodnikami jest kluczem do pokonania oryginalnych przeszkód. W tym roku odbędą się dwie edycje: 9.06.2018 r. na trasie Dolina Charlotty - Ustka zostanie zorganizowany 14 km bieg wspólnie z miastem Ustka. 13.10.2018 r. w Dolinie Charlotty odbędzie się jesienna edycja z trasą o długości 8km. Więcej informacji i zapisy: https://b4sportonline.pl/Mud_Max_2018/index

Charlotta Trail

W ramach długiego weekendu majowego Dolina Charlotty wraz z klubem Roberta Korzeniowskiego RK Athletics przygotowała specjalną ofertę dla gości. Aktywny, sportowy weekend z nuta relaksu, podczas którego na gości czekać będą treningi biegowe i fitness walkingowe z trenerem RK Athletics, pakiety startowe na Charlotta Trail oraz masaże regeneracyjne w Charlotta SPA. Do tego wszystkiego spotkanie z samym Robertem Korzeniowskim. Więcej informacji i zapisy: https://trail.charlotta.pl/

Charlotta Ustka Enduro Extreme

W dniach 23 - 24 Czerwca 2018  odbędą się międzynarodowe zawody motocyklowe o charakterze ekstremalnego rajdu wytrzymałościowego - enduro. Będzie to już czwarta odsłona tego niezwykle widowiskowego wydarzenia motosportu, największej tego typu imprezy w północnej części Polski.

Zawody rozegrane zostaną w dwóch lokalizacjach. 23 Czerwca w Ustce odbędzie się tzw. "Prolog" natomiast 24 czerwca w Dolinie Charlotty koło Słupska rozegrany zostanie wyścig finałowy.

Wyścigi na celu mają wyłonienie najbardziej wszechstronnie uzdolnionych zawodników z wszystkich dyscyplin Off - Road - zarówno Enduro , Cross Country jak i Trial. Uczestnicy będą musieli zmierzyć się z różnorakimi warunkami terenowymi zarówno naturalnymi jak i sztucznie przygotowanymi odcinkami ekstremalnymi.

Wspólorganizatorem wydarzenia jest miasto Ustka.

Zapisy ruszają 15 kwietnia 2018 r. na http://www.charlotta-extreme.com/

image alt

Newsletter

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close