Promo Video Our Awards
Menu
/ Bali Hai SPA
Online reservation

Day SPA

DNI OTWARTE w SPA BALI HAI

Wspaniała okazja aby skorzystać z unikalnej oferty SPA Bali Hai w Dolinie Charlotty

Tylko w dniach 17 – 25 marca 2018 udzielamy nawet 50% rabatu na wybrane zabiegi i masaże. Podczas dni otwartych będzie można przekonać się o wyjątkowości naszych zabiegów opartych na starobalijskich rytuałach wykonywanych przez terapeutki z Bali. Zadbaliśmy o to, aby każdy, kto podda się zabiegom, był otoczony opieką profesjonalnej kadry kosmetologów oraz wykwalifikowanych masażystek z Bali.

Oferta cenowa

Zabieg na twarz Monteil HYDRA-CELL 50 min 180 zł 90 zł

Kombinacja hydro-aktywnych składników sprawi, że Twoja skóra będzie nawilżona i rozświetlona, wolna od toksyn i zabezpieczona przed negatywnymi czynnikami zewnętrznymi. Główne składniki aktywne: organiczna sól morska, komórki macierzyste z kopru włoskiego, Biofa – wysokiej jakości ekstrakt z alg.

 

Zabieg na twarz Monteil PURE-N – zabieg oczyszczający 50 min 180 zł 90 zł

Seria Pure-N to połączenie wielu składników aktywnych, które wypielęgnują Twoją zanieczyszczoną, problematyczną skórę. Głównym składnikiem tego zabiegu jest otrzymywana z warstw lodu na Antarktydzie – Antarktycyna, która zwiększy odporność Twojej skóry na czynniki zewnętrzne

 

Zabieg na twarz ACCURA Lifting  50 min 250 zł 120 zł

Efekt liftingu uzyskany jest dzięki wykorzystaniu mikroprądów, które przenoszone są do powierzchni Twojej skóry przy pomocy pary opatentowanych elektrod. Podczas zabiegu wykorzystuje się także ampułki zawierające kwas hialuronowy oraz ekstrakt z owsa zwyczajnego. Zabieg ten składa się z trzech faz: drenażu limfatycznego, stymulacji skóry właściwej oraz mikrostymulacji mięśni. Wszystkie elementy zabiegu zapewnią Ci natychmiastowy efekt  napiętej, nawilżonej i wygładzonej skóry.

 

Mikrodermabrazja - twarz, szyja, dekolt 50 min 210 zł 105 zł

Zabieg mikrodermabrazji polega na kontrolowanym ścieraniu wierzchnich warstw naskórka przy pomocy głowic diamentowych. Ziarnistość i intensywność zabiegu jest indywidualnie dopasowana do potrzeb Twojej skory. Zabieg jest bardzo skuteczny i bezpieczny.

 

Masaż balijski całego ciała50 min. 210 zł 105 zł

Masaż balijski, wykonywany przez terapeutki z Bali, jest przede wszystkim masażem odprężającym, łączącym techniki masaży azjatyckich, m.in. chińskiej akupresury, Ayurwedy oraz masażu odprężającego charakterystycznego dla wyspy Bali. Jego celem jest osiągnięcie stanu harmonii ciała, umysłu i duszy.

 
Masaż relaksacyjny całego ciała 50 min. 170 zł  85 zł

Pobudzi Twoje mięśnie, skórę i układ krążenia, zrównoważy wysyłanie przez ciało negatywnych reakcji na stres, zlikwiduje mimowolne napięcie mięśni, przywróci prawidłowy rytm serca, właściwe krążenie i ciśnienie krwi, a nawet pomoże w walce z bezsennością.

 

Masaż Shiatsu 50 min. 240 zł 120 zł

Shiatsu to rodzaj masażu bez użycia oleju, polegający na uciskaniu wybranych części Twojego ciała, aby odblokować energię, która nie znajduje ujścia i nie może popłynąć wyznaczonymi do tego kanałami w Twoim ciele. Zabieg pomaga wyleczyć najróżniejsze choroby i dolegliwości. Powoduje, że Twoje ciało powróci do równowagi usuwając nagromadzone napięcie.

 

Refleksologiczny masaż stóp 40 min. 130 zł 65 zł

Metoda lecznicza i relaksacyjna. Uciskanie i punktowy masaż warunkuje właściwe funkcjonowanie Twojego systemu nerwowego i układu krążenia, zachowanie zdrowia i dobrego samopoczucia. Metoda skutecznie usunie stres oraz zapobiega i leczy różne dolegliwości i choroby.

NOWOŚĆ z 30% rabatem !!!

Mezoterapia igłowa preparatem Electri 20 min. 400 zł 230 zł

Działający miejscowo niechirurgiczny zabieg medyczny polegający na dostarczeniu bezpośrednio do skóry właściwej substancji leczniczych, regenerujących lub odżywczych.

 

Ponadto w dniach 17 – 18 marca 2018 między godziną 10:00 i 18:00 odbędą się:

  • powitanie Gości lampką Prosecco
  • prezentacje nowych linii kosmetycznych
  • zapowiedzi nowych zabiegów kosmetycznych
  • bezpłatne konsultacje kosmetyczne, analiza potrzeb skóry przy użyciu profesjonalnego urządzenia
  • bezpłatne masaże twarzy, głowy i dłoni.
  • poczęstunek: aromatyczne herbaty i przekąski fit
  • w sobotę 17.03 bezpłatne zajęcia Aqua Zumby o godz. 11:00
  • w niedzielę 18.03 bezpłatny pokaz wizażu w godzinach 11:00 – 15:00
  • 50% rabatu ma wejściówki na basen i sauny 30 zł    15 zł (1,5h)

 

Już dziś zapraszamy do rezerwacji wybranych zabiegów i skorzystania z wyjątkowej oferty Spa Bali Hai.

59 847 43 75       spa@charlotta.pl

Balinese rituals

Take advantage of our luxurious rituals from Bali.

Natural cosmetics

We use exclusively the proven Monteli, Happy More and Germaine de Capuccini cosmetics.

Book a SPA session

Individual reservation

Magic Bali

Aromatherapy bath Aromatherapy massage 50 minutes Balinese Salad Balinese Welcome Cocktail – for 1 person 225.00 PLN, for 2 persons 395.00 PLN

Exotic moments

Balinese massage ritual together with a foot washing ceremony 60 minutes Peeling Balinese Salad Balinese Welcome Cocktail – for 1 person 325.00 PLN, for 2 persons 585.00 PLN

Indonesian Feast

Facial treatment (moisturizing, cleansing, smoothing) 50 minutes Manicure Balinese Salad Balinese Welcome Cocktail - for 1 person 255.00 PLN, for 2 persons 455.00 PLN

The Touch of Orient

Rasoul – mud sauna Relaxation massage 50 min Balinese Salad Balinese Welcome Cocktail – for 1 person 250.00 PLN, for 2 persons 455.00 PLN

Newsletter

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings.

OK, close