Promo Video Our Awards
Menu
/ Concerts and events
Online reservation

Mistrzostwa Polski w Trójboju Wędkarskim

Dolina Charlotty Resort & SPA i Zarząd Okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego Słupsku, uprzejmie informuje, że w dniach 15-16.09.2018 organizuje zawody o tytuł „Mistrza Polski w Trójboju Wędkarskim 2018”. Zwycięzcy poszczególnych dyscyplin zdobędą tytuł „Mistrza Doliny Charlotty 2018”.

Termin zgłoszeń udziału w zawodach upływa w dniu 13.09.2018 r., po tym terminie zgłoszenia nie będą przyjmowane, ze względu na ograniczoną ilość miejsc do 50 decyduje kolejność zgłoszeń. Zawody zostaną rozegrane w trzech dyscyplinach: spławikowa, spinningowa i rzutowa. Nagradzane będą rozgrywki w poszczególnych dyscyplinach oraz w klasyfikacji łącznej. W przypadku tej samej ilości punktów, Komisja Sędziowska uwzględni: Dyscyplina rzutowa: przy równej liczbie punktów decyduje większą liczba "10". Spinning: przy równej liczbie punktów decyduje: najdłuższa ryba. W klasyfikacji ogólnej: przy równej liczbie punktów sektorowych decydują punkty za długość ryb/najdłuższa ryba.

Opłata startowa wynosi 100 zł.  W ramach opłaty startowej zawarte są : puchary, dyplomy, nagrody, posiłek dla zawodników, opłata dla sędziów i inne koszty organizacyjne.

Łowiskami będą stawy w Dolinie Charlotty. Ryby występujące w łowisku: karp, leszcz, karaś, szczupak, okoń, płoć.

Zasady rozgrywania zawodów – zawody zostaną rozegrane w klasyfikacji indywidualnej  na żywej rybie, w dyscyplinach: spławikowej, spinningowej. W rzutowej na skishu oraz tarczy arenberga. obowiązuje punktacja w spławikowej wagowa, w spinningowej długościowa, w rzutowej łącznie skish z arenbergiem.

Zdobywcy miejsc I-VI w klasyfikacji Generalnej otrzymają nagrody o wartości:

I miejsce: 2000zł

II miejsce: 1500zł

III miejsce: 1000zł

IV miejsce: 800zł

V miejsce: 600zł

VI miejsce: 400zł

 

Zdobywcy miejsc I-III w poszczególnych dyscyplinach otrzymają:

I miejsce: 1000zł

II miejsce: 750zł

III miejsce: 500zł

 

Wypełnij formularz zgłoszeniowy i prześlij go na adres: eventy@charlotta.pl do 13.09.2018.

Newsletter

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close