Promo Video Our Awards
Menu
/ Concerts and events
Online reservation

Zawody wędkarskie

Zawody Wędkarskie 9-10.09.2017 r.

Wyjątkowa lokalizacja Doliny sprawia, że wśród naszych gości nie brakuje amatorów wędkarstwa. Na terenie Doliny stworzyliśmy specjalne łowiska, gdzie bez trudu uda się złowić karpia, pstrąga, jesiotra czy szczupaka. Oprócz corocznie udostępnianych łowisk w Dolinie Charlotty mamy zbiorniki, które od wielu lat są zamknięte i chronione na terenie ZOO. 9 i 10.09.2017 r. będą jedynymi dniami, w których łowiska w ZOO Charlotta zostaną otwarte w celu przeprowadzenia zawodów.

Dolina Charlotty Resort & SPA i Zarząd Okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego w Słupsku uprzejmie informują, że w dniach 9-10.09.2017 r. odbędą się zawody o tytuł  „Mistrza Polski w Trójboju Wędkarskim 2017”. Zawody zostaną rozegrane w trzech dyscyplinach: spławikowa, spinningowa i rzutowa. Nagradzane będą rozgrywki w poszczególnych kategoriach oraz w klasyfikacji łącznej. W przypadku tej samej ilości punktów Komisja Sędziowska uwzględni: Dyscyplina rzutowa: przy równej liczbie punktów decyduje większą liczba "10". Spinning: przy równej liczbie punktów decyduje: najdłuższa ryba. W klasyfikacji ogólnej: przy równej liczbie punktów sektorowych decydują punkty za długość ryb/najdłuższa ryba. Zwycięzcy poszczególnych dyscyplin zdobędą tytuł „Mistrz Doliny Charlotty 2017”. 

Zapisy

Termin zgłoszeń udziału w zawodach upływa w dniu 7.09.2017 r., po tym terminie zgłoszenia nie będą przyjmowane ze względu na ograniczoną ilość miejsc do 50, decyduje kolejność zgłoszeń.

Opłatę startowa wynosi 80 zł.  Uczestnik jest zobowiązany do wniesienia opłaty startowej w ciągu 14 dni od momentu dokonania zgłoszenia, jednak nie później niż do 7.09.2017 r.. W przeciwnym wypadku jego zgłoszenie zostanie anulowane. Wpłaty należy dokonać  na  konto 10 1020 4649 0000 7102 0077 2624. W ramach opłaty startowej zawarte są: puchary, dyplomy, nagrody, posiłek dla zawodników, opłata sędziów i inne koszty organizacyjne.

Zgloszenie uznaje się za ważne w momencie przesłania podpisanego formularza zgłoszeniowego na adres eventy@charlotta.pl oraz wniesienia opłaty startowej w ciągu 14 dni od przesłania formularza.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY dostępny TUTAJ.

REGULAMIN dostępny TUTAJ.

 

Newsletter

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close