Film Promocyjny Nasze nagrody
Menu strony
/ Koncerty i eventy
Rezerwacja on-line

Festiwal legend rocka

Legendarna impreza rockowa

W magicznej Dolinie Charlotty co roku organizowany jest jeden z najsłynniejszych i najpopularniejszych Festiwali Legend Rocka. Impreza odbywa się w liczącym 10 tys. miejsc amfiteatrze. W 2018 roku będzie miała miejsce dwunasta edycja Festiwalu, podczas której na scenie wystąpią Bryan Ferry(20.07.2018 r.) oraz Billy Idol(21.07.2018 r.). Bilety są już dostępne na ticketmaster.pl oraz eventim.pl

Gwiazdy w Dolinie Charlotty

Mieliśmy zaszczyt gościć wiele gwiazd rocka, m.in. zespoły Deep Purple, The Animals czy też Boba Dylana i Carlosa Santanę. Ostatni wykonawca oznajmił nawet przed kilkunastotysięczną widownią, że „odnalazł tu drugi dom”.

Własnoręcznie podpisaną przez niego gitarę, ofiarowaną podczas koncertu, można podziwiać w holu głównego obiektu Doliny Charlotty.

Więcej na www.legendyrocka.pl

O imprezie

Festiwal Legend Rocka – festiwal odbywający się cyklicznie od 2007 roku w amfiteatrze położonym w Dolinie Charlotty. To niezapomniane i pełne wrażeń widowisko, które już na stałe wpisało się w kalendarz letnich wydarzeń kulturalnych w Polsce. Koncerty w Dolinie Charlotty charakteryzują się niezwykłą atmosferą, która pozwala cieszyć się muzyką w wyjątkowy sposób. Ze względu na przepiękne usytuowanie amfiteatru i jego kameralność, kontakt z muzykami nie jest utrudniany przez tłumy ochroniarzy i metalowe zapory barierek, co daje poczucie niesamowitej bliskości z artystami. Festiwal Legend Rocka to impreza, która słynie z urokliwego miejsca, ponadczasowej muzyki, niezapomnianych wrażeń i wspaniałej organizacji.

 

Zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej oraz profilu na Facebook

 

Partnerzy

Rezerwuj pokój on-line

Zarezerwuj dowolny pokój z naszej oferty korzystając z systemu rezerwacyjnego
on-line dostępnego na naszej stronie.

Rezerwuj pokój on-line

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij