Film Promocyjny Nasze nagrody
Menu strony
/ Konferencje i integracja
Rezerwacja on-line

Imprezy integracyjne

Imprezy dzienne

Dolina Charlotty to doskonałe miejsce, by zorganizować niezapomnianą i pełną wrażeń imprezę integracyjną. Nasze zaangażowanie oraz wieloletnie doświadczenie gwarantują zadowolenie uczestników. Otoczenie Doliny Charlotty – zarówno lasy, jak i woda, stwarzają niemalże nieograniczone możliwości organizacji emocjonujących atrakcji, np: gry terenowe - podchody, quady i inne pojazdy, paintball, strzelnica, olimpiady sportowe, bieg o Puchar Doliny Charlotty, Barbecue Championship i inne.

Dla nas niemożliwe nie istnieje!

Ponadto naszym Klientom oferujemy atrakcje poza Doliną Charlotty: golfa, rejsy po morzu i połów dorsza, wycieczki w regionie, spływy kajakowe.

Pikniki

GOPR1126

Infrastruktura Doliny Charlotty pozwala na organizację pikników nawet dla 3000 osób. W 2015 roku Dolina Charlotty pobiła Rekord Guinessa w kategorii" największej liczby osób grillujących jednocześnie". Jesteśmy organizatorem Mistrzostw Europy Barbecue. Naszym Klientom gorąco polecamy zabawę w Mistrzostwa w Grillowaniu.

Imprezy wieczorne

 

 

 

Tradycyjne kolacje uroczyste i bankiety organizujemy w głównym budynku hotelowym do 300 osób oraz w restauracji na wodzie Gościniec do 100 osób, w której odbywają się także kolacje grillowe.

Eventy tematyczne

Wraz z pomocą profesjonalnych firm zewnętrznych mamy możliwość organizacji wielu ciekawych wieczorów tematycznych, np. Disco, Rockowy, Czasy Prohibicji, Wieczór PGRu, Horror Party, Kosmos Party i wiele innych. Specjalnie dobrane menu, oświetlenie i wystrój to gwarancja udanej zabawy. Na Państwa życzenie możemy sprowadzić także znane grupy kabaretowe oraz artystów rockowych, którzy występowali podczas Festiwalu Legend Rocka.

Zapytaj o event

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij