Film Promocyjny Nasze nagrody
Menu strony
/ Koncerty i eventy
Rezerwacja on-line

Koncerty i eventy

Festiwal Legend Rocka

Festiwal Legend Rocka to festiwal rockowy, odbywający się cyklicznie od 2007 roku. To niezapomniane i pełne wrażeń widowisko, które już na stałe wpisało się w kalendarz letnich wydarzeń kulturalnych w Polsce. Koncerty w Dolinie Charlotty charakteryzują się niezwykłą atmosferą, która pozwala cieszyć się muzyką w wyjątkowy sposób.

Odwiedź stronę festiwalu

POLE NAMIOTOWE

Podczas wielkich imprez organizowanych na terenie Dolinie Charlotty, zachęcamy do skorzystania z naszego pola namiotowego. Wyposażone jest ono w sanitariaty z ciepłą wodą oraz dostępność punktów gastronomicznych. W celu rezerwacji miejsca na polu namiotowym zapraszamy do kontaktu z Działem Rezerwacji:

e-mail: rezerwacja@charlotta.pl

tel.: +48 59 847 43 41

Bilety na eventy!

Bilety na nasze wydarzenia do nabycia na:eventim.pl, ticketmaster.pl, biletyna.pl, kupbilecik.pl

oraz w punktach sprzedaży:

Informacja Turystyczna, Ul. Starzyńskiego 8, Słupsk

Biuro Podróży Wodnik, ul. Kołłątaja 32, Słupsk

Biuro Podróży Greland Tour, ul. Tuwima 12, Słupsk

Lokalna Organizacja Turystyczna Ustka i Ziemia Słupska, ul Marynarki Polskiej 71, Ustka

Biuro Podróży Expedite, ul. Plac Pokoju 3, Lębork

Amfiteatr

Amfiteatr posiada miejsca siedzące dla 10 tysięcy osób i podzielony jest na 3 sektory. Przy Amfiteatrze Doliny Charlotty funkcjonuje letni bar grillowy.

Legendy Rocka

Co roku przyjeżdżają do nas największe gwiazdy rocka by wspólnie bawić publiczność!
Enduro
Mud Max
Ona i On, czyli romantyczny kabareton

Mud Max

Mud Max jest biegiem ekstremalnym, innym niż wszystkie. Trasa naszpikowana wyzwaniami, zarówno naturalnymi jak i sztucznymi, daje możliwość pokonania słabości i poznania granicy wytrzymałości. Chcemy, aby bieg stał się wydarzeniem o charakterze sportowym i społecznym zarazem. Trasa pełna naturalnych i specjalnych przeszkód, która sprawdzi siłę, wytrzymałość, odporność psychiczną. Tutaj każdy jest wygrany a współpraca pomiędzy startującymi zawodnikami jest kluczem do pokonania oryginalnych przeszkód. W tym roku odbędą się dwie edycje: 9.06.2018 r. na trasie Dolina Charlotty - Ustka zostanie zorganizowany 14 km bieg wspólnie z miastem Ustka. 13.10.2018 r. w Dolinie Charlotty odbędzie się jesienna edycja z trasą o długości 8km. Więcej informacji i zapisy: https://b4sportonline.pl/Mud_Max_2018/index

Charlotta Trail

W ramach długiego weekendu majowego Dolina Charlotty wraz z klubem Roberta Korzeniowskiego RK Athletics przygotowała specjalną ofertę dla gości. Aktywny, sportowy weekend z nuta relaksu, podczas którego na gości czekać będą treningi biegowe i fitness walkingowe z trenerem RK Athletics, pakiety startowe na Charlotta Trail oraz masaże regeneracyjne w Charlotta SPA. Do tego wszystkiego spotkanie z samym Robertem Korzeniowskim. Więcej informacji i zapisy: https://trail.charlotta.pl/

Charlotta Ustka Enduro Extreme

W dniach 23 - 24 Czerwca 2018  odbędą się międzynarodowe zawody motocyklowe o charakterze ekstremalnego rajdu wytrzymałościowego - enduro. Będzie to już czwarta odsłona tego niezwykle widowiskowego wydarzenia motosportu, największej tego typu imprezy w północnej części Polski.

Zawody rozegrane zostaną w dwóch lokalizacjach. 23 Czerwca w Ustce odbędzie się tzw. "Prolog" natomiast 24 czerwca w Dolinie Charlotty koło Słupska rozegrany zostanie wyścig finałowy.

Wyścigi na celu mają wyłonienie najbardziej wszechstronnie uzdolnionych zawodników z wszystkich dyscyplin Off - Road - zarówno Enduro , Cross Country jak i Trial. Uczestnicy będą musieli zmierzyć się z różnorakimi warunkami terenowymi zarówno naturalnymi jak i sztucznie przygotowanymi odcinkami ekstremalnymi.

Wspólorganizatorem wydarzenia jest miasto Ustka.

Zapisy ruszają 15 kwietnia 2018 r. na http://www.charlotta-extreme.com/

image alt

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij