Film Promocyjny Nasze nagrody
Menu strony
/ Koncerty i eventy
Rezerwacja on-line

Koncerty i eventy

Festiwal Legend Rocka

Festiwal Legend Rocka to festiwal rockowy, odbywający się cyklicznie od 2007 roku. To niezapomniane i pełne wrażeń widowisko, które już na stałe wpisało się w kalendarz letnich wydarzeń kulturalnych w Polsce. Koncerty w Dolinie Charlotty charakteryzują się niezwykłą atmosferą, która pozwala cieszyć się muzyką w wyjątkowy sposób.

Odwiedź stronę festiwalu

Charlotta Moto Fest

Charlotta Custom Moto Fest to impreza skierowana do miłośników motoryzacji, zwłaszcza motocyklistów. Niezapomniane widoki pozwalają na wypoczynek godny prawdziwego podróżnika. Event nastawiony jest na tworzenie corocznych zlotów charakteryzujących się szeroką gamą rozrywek oferowanych gościom zjeżdżającym z bliższych jak i dalszych zakątków Polski a nawet Europy.

Odwiedź stronę wydarzenia

Amfiteatr

Amfiteatr posiada miejsca siedzące dla 10 tysięcy osób i podzielony jest na 3 sektory. Przy Amfiteatrze Doliny Charlotty funkcjonuje letni bar grillowy.

Legendy Rocka

Co roku przyjeżdżają do nas największe gwiazdy rocka by wspólnie bawić publiczność!
Carlos Santana
Alice Cooper
The Doors
Deep Purple
Robert Plant
ZZ Top

Charlotta Challenge

Sportowe imprezy w Dolinie Charlotty to wyjątkowa okazja na wzięcie udział w unikalnych, jedynych w Polsce zawodach odbywających się nie tylko w przyrodniczej scenerii, ale i na terenie ZOO! Odbywaja się tutaj: Charlotta ZOO Triathlon, Charlotta Runmageddon(bieg z przeszkodami), Weekend Biegacza i Bieg na Fali. Więcej informacji na oficjalnej stronie wydarzenia.

Przejdź do wydarzenia
image alt

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij