Film Promocyjny Nasze nagrody
Menu strony
/ Noclegi
Rezerwacja on-line
Zarezerwuj Rybaczówkę
Już od 300

Rybaczówka

Rybaczówka

Rybaczówka to uroczy pensjonat położony na jednej z wysp Jeziora Zamełowskiego. Znajdują się w niej trzy stylowe pokoje, przytulny salon z kominkiem oraz dwa duże tarasy widokowe. To idealne miejsce dla zakochanych par, które chcą się zaręczyć lub po prostu spędzić miłe chwile w swoim towarzystwie. Łączący wysepkę z lądem pomost jest ulubionym miejscem przedślubnych i modowych sesji fotograficznych.

Pokoje

Romantyczne pokoje kameralnego pensjonatu na Jeziorze Zamełowskim kuszą przytulnymi wnętrzami. Połączenie cegły i miękkich tkanin nadaje wnętrzom niepowtarzalny klimat.

Dwa tarasy widokowe umożliwiają odpoczynek na łonie natury.

Pokój w Rybaczówce

Urządzając wnętrza Rybaczówki, wykorzystaliśmy efekt połączenia cegły i miękkich tkanin w naturalnych kolorach.

Zasłony, oświetlenie i dodatki zostały dobrane w taki sposób, aby zapewnić naszym gościom poczucie intymności i nadać spędzanym tu wieczorom jak najwięcej romantyzmu.

Zarezerwuj nocleg

Jeżeli pragniesz odetchnąć świeżym powietrzem i spędzić urlop na łonie natury, Rybaczówka jest idealnym miejscem na spędzenie wolnego czasu. Zarezerwuj nocleg już dziś!

Rezerwuj pokój on-line

Zarezerwuj dowolny pokój z naszej oferty korzystając z systemu rezerwacyjnego
on-line dostępnego na naszej stronie.

Rezerwuj pokój on-line

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij