Film Promocyjny Nasze nagrody
Menu strony
/ Koncerty i eventy
Rezerwacja on-line

Ona i On, czyli romantyczny kabareton w Dolinie Charlotty

Ona i On

Nowa formuła, nowe treści, nowy styl kabaretonu organizowanego każdego roku w Dolinie Charlotty. W tym roku odbędzie się 16.06.2018 r. Impreza przygotowana na przyszłość pod produkcję telewizyjną. Reżyserem wydarzenia jest Beata Harasimowicz – reżyserka i scenarzystka wielu najważniejszych programów kabaretowych.

Na scenie wystąpią utytułowane wieloma nagrodami grupy kabaretowe z całej Polski. Swoje komiczne umiejętności zaprezentują:twórcy takich przebojów jak „Chiński fast food” czy „Tofik” – Kabaret Ani MruMru, Kabaret Smile z nowym programem „To się nadaje do kabaretu!”, Marcin Daniec- jeden z najpopularniejszych satyryków w historii polskiego kabaretu, zdobywcy Złotej Kasety na festiwalu „Ryjek” w 2017 r.– Kabaret Zachodni, świetni aktorzy, a także błyskotliwe teksty, niebanalne pomysły, niezwykła energia i mnóstwo improwizacji – Kabaret Chyba, czwórka scenicznych indywidualności – Kabaret Jurki. Całość poprowadzi Mikołaj Cieślak(Kabaret Moralnego Niepokoju) i Robert Motyka(Kabaret Paranienormalni). Oprawa muzyczna: Jarosław Barów Band – zespół stworzony przez koszalińskiego muzyka, kompozytora i aranżera, który od kilku lat prowadzi Teatr Muza Variete. Scenografia: Anna Brodnicka.

START: 19:00

OTWARCIE BRAM: 17:00

 

Cena biletów indywidualnych: 70 zł

Cena biletów grupowych (od 20 osób): 60 zł

Cena dla firm: 55 zł

Secjalna cena dla firm: 55 zł. Skontaktuj się z nami, aby zakupić bilety: eventy@charlotta.pl

Bilety w sprzedaży online

  

Bilety w punktach stacjonarnych od 26.03.2018 r.

LOT „Ustka i Ziemia Słupska”, ul. Marynarki Polskiej 71, Ustka

Słupsk:
Biuro Podróży Greland Tour, ul. Tuwima 12
Biuro Podróży WODNIK, Dworzec PKP I piętro
Informacja Turystyczna, ul. Starzyńskiego 8
EMPiK w Galerii Słupskiej i C. H. Jantar
Media Markt, C.H. Jantar

Lębork:
Biuro Turystyczne Expedite, Pl. Pokoju 3

 

Sponsorzy i patroni medialni

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij