Film Promocyjny Nasze nagrody
Menu strony
/ SPA Bali Hai
Rezerwacja on-line

Poznaj SPA Bali Hai

Tradycyjne balijskie SPA nad morzem

Wyjątkowa oferta naszego balijskiego SPA (tylko 10 km od morza) odwołuje się do bogatej tradycji wysp Indonezji. Dzięki swojemu unikalnemu położeniu w Dolinie Słupi, Dolina Charlotty jest idealnym miejscem kultu "religii świętej wody" – jak tłumaczona jest nazwa Bali.

Zadbaliśmy o to, aby program terapeutyczny oparty na starobalijskich rytuałach wykonywany przez balijskie terapeutki był ze wszech miar unikalny i zachwycający naszych gości. Zapraszamy do oddania się pod opiekę naszym patronkom, indonezyjsim boginiom Devi Sri, Laksmi i Ambiki. Ten panteon żeńskiej trójcy pełni rolę duchowego guru SPA Bali Hai.

Orientalne zabiegi

Z myślą o naszych gościach stworzyliśmy programy terapeutyczne nawiązujące do filozofii Wschodu i do przesłania, jakie niosą wyobrażenia wcieleń buddyjskich bogiń Devi Sri, Ambiki i Laksmi.

Zadbaliśmy o to, aby każdy, kto podda się zabiegom, był otoczony opieką profesjonalnej kadry kosmetologów oraz wykwalifikowanych masażystek z Bali.

Nasza oferta

opis zdjecia

Do wszystkich zabiegów używamy wyłącznie luksusowych kosmetyków najlepszych firm: specjalistyczne francuskie. Są one doskonałym uzupełnieniem niezwykłych umiejętności naszych masażystek i pozwalają nam w pełni realizować przesłanie cielesnej i duchowej odnowy.

Oferta naszego SPA jest dostępna także dla tych, którzy nie mogą pozwolić sobie na urlop, nie chcą korzystać z noclegu, a potrzebują chwili relaksu i wyciszenia po długim dniu pracy.

Na indywidualne zabiegi prosimy umawiać się telefonicznie przynajmniej trzy dni przed planowanym przybyciem do hotelu Dolina Charlotty Resort&SPA. Godziny zabiegów ustala recepcja SPA Bali Hai.

Zabiegi na ciało i twarz SAINT MALO

  • Zabieg na twarz: nawadniający, łagodzący, rozświetlający, liftingujący, antystarzeniowy
  • Rytuały dokoła świata: Bretania, Sycylia, Madagaskar, Indie, Ocean Indyjski

Zachęcamy do skorzystania z unikalnej oferty zabiegów proponowanych przez SPA Bali Hai. 

Szczególnie gorąco polecamy rytuał balijski, który łączy techniki masażu balijskiego i jawajskiego.

 

Popularne Pakiety SPA

Zapoznaj się z naszą ofertą pakietów pobytowych, w których skład wchodzą różnego rodzaju zabiegi kosmetyczne i masaże. Połącz relaks na łonie natury z odnową biologiczną!

 

Zabiegi SPA dla Ciebie

Zachęcamy do skorzystania z unikalnej oferty zabiegów proponowanych przez SPA Bali Hai. Szczególnie gorąco polecamy masaż balijski, który łączy w sobie techniki jawajskie i balijskie. Do wszystkich zabiegów używamy wyłącznie luksusowych kosmetyków najlepszych firm.

 

Sprawdź zabiegi

Dla każdego

Wszystkie zabiegi są indywidualnie dopasowywane do potrzeb ciała i ducha naszych gości.

Balijska kraina

Nasze zabiegi to w niezwykła podróż, w której odnajdziesz spokój i harmonię ducha.

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij