menu
Mud Max Październik 8 km + 40 przeszkód

Mud Max Październik 8 km + 40 przeszkód

Der niedrigste Preis Nur auf unserer Website
Anreise
21 Sep
Abreise
22 Sep
Obniżka na piątek 27.09
ab 170 pln osoba
Obniżka na piątek 27.09 rabat 25% siehe Details
  1. Fabelhaft bezaubernd
  2. Events
  3. Veranstaltungskalender
  4. Mud Max Październik 10 km + 40 przeszkód
12 Okt 2019

Edycja październikowa

Mud Max będzie wyczerpującym wyzwaniem dla wszystkich tych, którzy lubią potężny zastrzyk adrenaliny.

12 października odbędą się zawody na trasie 8 kilometrów– aby dotrzeć do mety, będą musieli pokonać ponad 40 wymagających przeszkód. Mud Max to nie zwyczajny bieg przełajowy, tutaj trasa naszpikowana jest przeszkodami, które gwarantują niezapomniane ekstremalne przeżycia. Na trasie biegu na uczestników czekać będzie między innymi brodzenie w błocie, wspinanie się po linach i na wysokie ściany, czołganie się przez zasieki i wiele innych morderczych przeszkód.

Współpraca pomiędzy startującymi zawodnikami jest kluczem do pokonania oryginalnych przeszkód. Dla wielu uczestników nie czas dotarcia do mety jest najważniejszy, dla nich liczy się zabawa i niezapomniana przygoda przeżyta wspólnie z innymi uczestnikami biegu.

MUD MAX to święto ekstremalnych biegów z przeszkodami. Mocno stawiamy na integrację uczestników, którzy wzajemnie pomagają sobie na trasie przy pokonywaniu przeszkód. Zapewniam, że udział w biegu może wziąć każdy, bez względu na wiek i poziom sprawności fizycznej, bo na pewno na trasie nie zostanie sam.

Oprócz niezapomnianej dawki emocji, zawodnicy otrzymają oryginalny medal MUD MAX, pamiątkową koszulkę oraz gadżety od partnerów imprezy.

Więcej na: http://www.mudmax.pl/info/

Obserwuj nas na: 

A tak było w czerwcu 2019:

 

SPONSORZY I PATRONI MEDIALNI:

      

Partner:

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Newsletter
Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen