menu
Hotel nad Morzem Bałtyckim 

Hotel nad Morzem Bałtyckim 

Lowest price only on our site
Arrival
27 May
Departure
28 May
Długi weekend czerwcowy
from 475 pln
Długi weekend czerwcowy Boże Ciało see details

Nasz hotel SPA na Bałtykiem to komfort, o jakim marzysz i spokój, jakiego potrzebujesz. Województwo pomorskie oferuje wiele miejsc i atrakcji turystycznych. Sięgając po naszą ofertę, zyskujesz pewność wypoczynku w kameralnej atmosferze, a jednocześnie w standardzie odpowiadającym najlepszym nadmorskim kurortom. Czy można mieć wszystko? Połączyć bliskość natury z komfortem, jakiego dostarczają luksusowo wyposażone apartamenty i pokoje hotelowe? Można. Wystarczy dokonać rezerwacji. Co wybierzesz?

Hotel SPA nad Bałtykiem

Urlop nad Morzem Bałtyckim może być przeprawą przez zatłoczone uliczki popularnych kurortów i wypoczynkiem na ciasno wypełnionej turystami plaży. Może też wyglądać zupełnie inaczej. Czy nie wolisz odpoczywać w błogim spokoju? W ciszy, w otoczeniu pięknych krajobrazów? W przytulnych wnętrzach o nastrojowym klimacie? A jeśli tylko zapragniesz, cała ta wyjątkowa enklawa zamieni się w pełną różnorodnych atrakcji arenę rodzinnych przygód i niezapomnianych wrażeń.

Zarezerwuj pokój urządzony wygodnie i przytulnie, dokładnie tak, aby dostarczyć Tobie i Twoim bliskim pełni przyjemności z odpoczywania. Wypoczywaj i baw się doskonale niezależnie od pogody, np. korzystając z naszych basenów, jacuzzi i saun. Zasmakuj w naszej wyśmienitej kuchni, w której goszczą jedynie najlepsze, świeże produkty, nasze własne wypieki i dania dostosowane do preferencji i wymagań naszych Gości.

Balijskie SPA – podaruj sobie odrobinę luksusu

Co wyjątkowego kryje w sobie nasze Balijskie SPA? To nowoczesne, jednak utrzymane w nastrojowym klimacie i eleganckim stylu gabinety SPA, w których nasi Goście mogą poddawać się wspaniałym zabiegom kosmetycznym, pielęgnacyjnym i relaksacyjnym. Zachwycające, autentyczne rytuały terapeutyczne wykonywane są przez balijskie terapeutki, co gwarantuje najwyższą jakość proponowanych w SPA zabiegów.

Tutaj nastrój relaksu i odprężenia nie znika wraz z przejściem przez próg hotelowego centrum SPA. Nasz kompleks został zaprojektowany w taki sposób, aby Twój wypoczynek trwał nieprzerwanie, tak, jako sobie tego życzysz.

Domki nad morzem Bałtyckim - frajda nie tylko dla najmłodszych

Domki w koronach drzew to nasza propozycja dla wszystkich, którzy oczekują niebanalnych propozycji i niezapomnianych wrażeń. Komfortowo i kompleksowo wyposażone we wszelkie udogodnienia apartamenty, położone wysoko w drzewach zachwycą zarówno Ciebie, jak i Twoich bliskich. Kto nie marzy o tym, aby zamieszkać w domku na drzewie? Spełnij swoje dziecięce marzenia. Pozwól najmłodszym członkom swojej rodziny doświadczyć przygody, o jakiej marzą.

Pomorskie - zachwycające pejzaże i wyśmienita kuchnia

Jeśli poszukujesz idealnego miejsca na urlop nad Bałtykiem, nasza propozycja oczaruje Cię pod każdym względem. To m.in. wyśmienita kuchnia, która łączy świeże, lokalne produkty z Pomorza i smaki całego świata. To dwie nastrojowe restauracje, w których zasmakujesz w najlepszych potrawach. Sprawdź!

mobile nav bg
See on map
Newsletter
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close