menu
Hotel SPA w pobliżu Kaszub

Hotel SPA w pobliżu Kaszub

Lowest price only on our site
Arrival
26 May
Departure
27 May
Długi weekend czerwcowy
from 475 pln
Długi weekend czerwcowy Boże Ciało see details


 

Kaszuby, jak i cała północna Polska, to miejsce wyjątkowe, wprost wymarzone na dłuższy urlop albo kilka dni wypoczynku. Oferują bogactwo przyrody, miejsc i atrakcji właściwych w zasadzie dla kilku regionów. Morze, las, jezioro - takie są właśnie Kaszuby. My sięgnęliśmy po to wszystko, aby stworzyć wyjątkowe miejsce do wypoczynku. Hotel SPA, który łączy luksus nadmorskiego kurortu z bliskością natury i komfortem odpoczywania w ciszy i spokoju. Poznaj Dolinę Charlotty!

Jedyny taki hotel i SPA w pobliżu Kaszub

Rodzinny wypoczynek czy romantyczny wypad we dwoje? Niezależnie od tego, jaki charakter ma Twój pobyt w Dolinie Charlotty, jesteśmy przekonani, że nasz hotel i proponowana przez nas oferta SPA Cię oczarują.

W SPA Bali Hai oferujemy naszym Gościom szeroki wybór relaksujących, pielęgnacyjnych i kosmetycznych zabiegów wykonywanych przez balijskie terapeutki przy wykorzystaniu znakomitych francuskich kosmetyków. Takie połączenie gwarantuje najwyższą jakość zabiegów, ich skuteczność i zgodność z autentycznymi rytuałami, z których słynie indonezyjska wyspa Bali. To jedyna taka propozycja, która z pewnością spełni oczekiwania naszych najbardziej wymagających Gości.

Pozwól, że zadbamy o Ciebie w najbardziej unikatowy i zachwycający sposób. Poznaj świat piękna i prawdziwego relaksu, korzystając z proponowanych przez nas zabiegów SPA. Wykonujemy zabiegi kosmetyczne i pielęgnacyjne twarzy oraz całego ciała, wyjątkową pielęgnację stóp i dłoni, cudowne masaże, nowoczesne zabiegi z zakresu kosmetyki zaawansowanej - a wszystko to w luksusowych, nastrojowych wnętrzach, w których odnajdziesz harmonię, spokój i relaks, o jakich marzysz.

Strefa SPA dla dzieci

Nie tylko dorośli, ale i dzieci potrzebują chwil relaksu. Temu właśnie służy nasza strefa SPA dedykowana najmłodszym. Poza tym już od najmłodszych lat warto uczyć maluchy dbania o własny wygląd i dobre samopoczucie. Specjalnie dla dzieci przygotowaliśmy zatem ofertę zabiegów pielęgnacyjnych dłoni i stóp - manicure i pedicure - oraz wyjątkowego masażu pleców, który pozwoli najmłodszym się zrelaksować i wyciszyć. Jesteśmy przekonani, że dzieci będą zachwycone. Jeśli Twoja pociecha nie będzie chciała skorzystać z naszej dziecięcej strefy SPA, mamy dla niej wiele innych super interesujących propozycji, np. atrakcje wodne w basenie.

Poszukujesz Hotelu SPA w pobliżu Kaszub? Odwiedź Dolinę Charlotty i poznaj nasze wyjątkowe, balijskie SPA z bogactwem autentycznych zabiegów prosto z Indonezji!

mobile nav bg
See on map
Newsletter
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close