menu
Charlotta Sailing Days

Charlotta Sailing Days

Lowest price only on our site
Arrival
22 Jul
Departure
23 Jul
16 Aug 2019

Charlotta Sailing Days to regaty katamaranów Hobie Cat oraz jachtów klas 505 i FD. Impreza tej kategorii po raz pierwszy w historii odbędzie się w Ustce. Te sierpniowe zawody dla klasy Hobie Cat mają rangę Mistrzostw Polski, natomiast dla klas 505 i FD zaliczone są do klasyfikacji generalnej Pucharu Polski. 

W dniach 16-18 sierpnia Ustka stanie się bazą jachtów klasy 505, FD oraz katamaranów Hobie Cat 14 i 16. W tej nadmorskiej miejscowości odbędą się regaty, w których wezmą udział żeglarze niemal z całej Polski. Będzie to najważniejsza impreza w polskim kalendarzu żeglarskim dla katamaranów Hobie Cat, a dla klas 505 i FD wyniki zostaną zaliczone do klasyfikacji generalnej Pucharu Polski.

Celem organizatorów Charlotta Sailing Days jest stworzenie cyklicznej imprezy żeglarskiej na Środkowym Wybrzeżu - w pełni wykorzystującą lokalny potencjał- doskonałego miejsca do rozgrywania profesjonalnych i prestiżowych imprez żeglarskich. 

Środkowe Wybrzeże posiada duży,  dotychczas nie w pełni wykorzystany potencjał do organizacji tam regat żeglarskich. Ustka ma odpowiednią infrastrukturę żeglarską,  a przede wszystkim atrakcyjne położenie nad otwartym morzem. To właśnie predestynuje ją do ulokowania tam najważniejszych imprez żeglarskich, z reguły odbywających się na akwenach morskich, a usteckie regaty będą mogły stać się cenną okazją do zdobywania przez polskich żeglarzy doświadczenia żeglowania na otwartym morzu.

Więcej na:  www.facebook.com/CharlottaSailingDays

Termin:

16-18.08.2019

Bilety:

Online:
mobile nav bg
See on map
Newsletter
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close