menu
Weekend Mikołajkowy

Weekend Mikołajkowy

Lowest price only on our site
Arrival
14 Nov
Departure
15 Nov
ANDRZEJKI
from 315 pln
ANDRZEJKI 29.11-01.12.2019 see details
6 Dec 2019

Spraw swojemu dziecku wielką radość i zaproś je na Mikołajkowy Weekend do Doliny Charlotty.

 

Na każdy dzień pobytu przygotowaliśmy atrakcje dla dzieci, które sprawią, że ten weekend będzie niezapomniany.

Piątek 06.12.2019:

W tym dniu poznamy szalone Elfy, które będą nam towarzyszyć przez cały weekend. Wszyscy razem przygotujemy się do spotkania ze św. Mikołajem. Nasze Elfy pokażą nam jak zaszaleć na sportowo, by później razem odkryć tajemnicze kroki ulubionych hitów Mikołaja. Wspólnie z Elfami przygotujemy dekoracje na choinkę i kartki by stworzyć magiczną atmosferę.

Sobota 07.12.2019:

Tego dnia przeniesiemy się do fabryki zabawek św. Mikołaja, by razem z poznanymi już Elfami, przygotować świąteczne prezenty dla rodziców. Trzeba będzie wykazać się nie lada zdolnościami, by wspólnie stworzyć prezent dla najważniejszego dzisiaj gościa. To jednak nie wszystko. UWAGA! Zaginęła czapka św. Mikołaja, koniecznie musimy ją znaleźć. Czasu jest nie wiele. TIK TAK, TIK TAK. To już ta chwila, na którą czekaliśmy cały długi rok. Wspólnie spotkamy się ze św. Mikołajem i obejrzymy show naszych szalonych pomocników.

Niedziela 08.12.2019:

Ostatniego dnia przeniesiemy się w magiczny świat nauki, gdzie wraz z naszymi pomocnikami dokonamy rzeczy niemożliwych. Razem stworzymy śnieg i trzeba będzie wykazać się sprytem, by wszystko poszło po naszej myśli. W programie: warsztaty naukowe (sensoryczne; zabawa poprzez naukę, czyli zabawa cieczą nieniutonowską oraz tworzenie śniegu.

Szczegóły na: http://bit.ly/33KLLo9

mobile nav bg
See on map
Newsletter
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close