menu
Luksusowy hotel nad morzem

Luksusowy hotel nad morzem

Lowest price only on our site
Arrival
27 May
Departure
28 May
Długi weekend czerwcowy
from 475 pln
Długi weekend czerwcowy Boże Ciało see details

Dolina Charlotty to luksusowy hotel położony nad polskim morzem, zaledwie 10 km od modnego kurortu, jakim jest Ustka. Naszym Gościom oferujemy wszystko to, co mają w sobie najlepsze, luksusowe hotele - dogodną lokalizację nad morzem, komfort wypoczywania, znakomitą kuchnię oraz bogatą ofertę SPA. Co nas wyróżnia? Z pewnością położenie w malowniczej Dolinie, z dala od tłoku i zgiełku właściwego dla modnych kurortów zlokalizowanych nad morzem. Do tego unikatowe połączenie nastrojowych, przytulnych wnętrz z nowoczesnym wyposażeniem. Kompozycja najwyższej jakości i dobrego, wysublimowanego smaku.

Nasz hotel to propozycja zarówno dla osób, które oczekują spokoju i prywatności tylko we dwoje, jak i dla rodzin z dziećmi, które poszukują wyjątkowych, niezapomnianych atrakcji. Nasz hotel to propozycja inna niż znane Ci hotele nad morzem. Przekonaj się!

Hotel, morze, las, jezioro

Nawet najlepsze hotele nad polskim morzem nie mogą zaoferować swoim Gościom tego, co my oferujemy Tobie i Twoim bliskim. Nie tylko morze, ale także malownicze jezioro, pachnący las i komfort wypoczywania blisko natury. 

Dolina Charlotty to hotelowy kompleks położony w zielonym otoczeniu nad urokliwym Jeziorem Zamełowskim. Na jeziorze znajduje się nasz kolejny hotelowy obiekt - domek Rybaczówka z trzema komfortowymi, przytulnymi i wyjątkowo klimatycznymi pokojami. W zaciszu koron drzew ulokowaliśmy nasze domki - luksusowe apartamenty na drzewach, które poza znakomitym, komfortowym wyposażeniem oferują naszym Gościom możliwość odpoczywania z głowami niemal w chmurach i z pięknymi widokami na wyciągnięcie ręki.

Hotel z bogactwem atrakcji dla całej rodziny

Hotele nad polskim morzem to najczęściej konieczność wyboru pomiędzy komfortem odpoczywania w ciszy i spokoju a dostępem do interesujących, rodzinnych atrakcji. Wypoczywając w Dolinie Charlotty nie musisz wybierać, nasz hotel oferuje Tobie i Twoim bliskim wszystko to, czego potrzebujecie i o czym marzycie podczas wakacji.

ZOO, Wodne Safari, Fokarium, kajaki i rowery wodne, wędkowanie, dmuchańce, boisko do piłki siatkowej, przejażdżki konne, place zabaw dla dzieci, a także baseny, jacuzzi, kompleks saun oraz autentyczne balijskie SPA - każdy członek Twojej rodziny znajdzie tutaj coś dla siebie. Do tego szereg imprez i wydarzeń, które jeszcze bardziej uatrakcyjnią Wasze rodzinne wakacje.

A może oczekujesz spokoju, ciszy i chwil sam na sam z towarzyszącą Ci osobą? Przestronność naszego kompleksu i bogactwo możliwości spędzania czasu sprawia, że nasi Goście nie przeszkadzają sobie nawzajem, doświadczając dokładnie tego, czego chcą i w taki sposób, jaki chcą.

mobile nav bg
See on map
Newsletter
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close