menu
Mud Max Październik 10 km + 40 przeszkód

Mud Max Październik 10 km + 40 przeszkód

Najniższa cena tylko na naszej stronie!
Przyjazd
25 sie
Wyjazd
26 sie
Przedłuż wakacje
od 243 os/noc
Przedłuż wakacje Odpocznij jesienią zobacz szczegóły
  1. Bajecznie urokliwa
  2. Eventy
  3. Kalendarz wydarzeń
  4. Mud Max Październik 10 km + 40 przeszkód
12 paź 2019

Edycja październikowa

Mud Max będzie wyczerpującym wyzwaniem dla wszystkich tych, którzy lubią potężny zastrzyk adrenaliny.

12 października odbędą się zawody na trasie 10 kilometrów– aby dotrzeć do mety, będą musieli pokonać ponad 40 wymagających przeszkód. Mud Max to nie zwyczajny bieg przełajowy, tutaj trasa naszpikowana jest przeszkodami, które gwarantują niezapomniane ekstremalne przeżycia. Na trasie biegu na uczestników czekać będzie między innymi brodzenie w błocie, wspinanie się po linach i na wysokie ściany, czołganie się przez zasieki i wiele innych morderczych przeszkód.

Współpraca pomiędzy startującymi zawodnikami jest kluczem do pokonania oryginalnych przeszkód. Dla wielu uczestników nie czas dotarcia do mety jest najważniejszy, dla nich liczy się zabawa i niezapomniana przygoda przeżyta wspólnie z innymi uczestnikami biegu.

MUD MAX to święto ekstremalnych biegów z przeszkodami. Mocno stawiamy na integrację uczestników, którzy wzajemnie pomagają sobie na trasie przy pokonywaniu przeszkód. Zapewniam, że udział w biegu może wziąć każdy, bez względu na wiek i poziom sprawności fizycznej, bo na pewno na trasie nie zostanie sam.

Oprócz niezapomnianej dawki emocji, zawodnicy otrzymają oryginalny medal MUD MAX, pamiątkową koszulkę oraz gadżety od partnerów imprezy.

Więcej na: http://www.mudmax.pl/info/

Obserwuj nas na: 

SPONSORZY I PATRONI MEDIALNI:

      

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij