menu
Thirty seconds to Mars

Thirty seconds to Mars

Najniższa cena tylko na naszej stronie!
Przyjazd
22 lip
Wyjazd
23 lip
25 lip 2019

Thirty Seconds to Mars zagrają w Dolinie Charlotty już 25 lipca 2019r.

UWAGA!!  WAŻNA INFORMACJA DLA UCZESTNIKÓW KONCERTU THIRTY SECONDS TO MARS

Na wyraźną prośbę zespołu z przyczyn niezależnych od organizatora informujemy, że koncert rozpocznie się o o 30 minut wcześniej, tj. o godzinie 21:30 w dniu 25.07.2019 r.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

Thirty Seconds to Mars został założony w 1998 roku przez wokalistę i aktora Jareda Leto  - laureata Oscara za drugoplanową rolę w filmie „Witaj w klubie” oraz jego brata, Shannona, który od powstania zespołu pozostaje perkusistą. Od 2003 do 2018 roku członkiem zespołu był również Tomo Miličević – gitarzysta.

Nazwa zespołu, zgodnie  z tym, co mówią sami członkowie, została zaczerpnięta z pracy naukowej jednego z profesorów Harvardu, który pisał o tym, że postęp jest tak duży, że jeszcze za naszego życia podróże międzyplanetarne będą zajmowały nam kilkadziesiąt sekund.

Pierwszy album zespołu nazwany „30 Seconds To Mars”, wyprodukowany przez Boba Ezrina został wydany w 2002 roku i sprzedał się w ilości ok. 200,000 egzemplarzy.  Ich drugi album „A Beautiful Lie” został wydany 30 sierpnia 2005 roku,  sprzedał się w liczbie miliona kopii i otrzymał status platynowej płyty.

Zespół został uhonorowany wieloma prestiżowymi nagrodami muzycznymi: m.in.31 sierpnia 2006 nagroda stacji MTV2 za najlepszy teledysk („The Kill”), 1 listopada 2007 nagroda MTV Europe Music Awards w kategorii „Najlepszy zespół rockowy”. 21 grudnia grupa odebrała nagrodę w plebiscycie telewizji Fuse „Best Of 2007 Award” pokonując zespół Korn 7 milionami głosów.

2 sierpnia 2008 roku nagroda MTV Asia Awards w kategorii „Video Star” za utwór „A Beautiful Lie”, 6 listopada 2008 roku nagordy w kategoriach „Rock Out” i „Video Star” MTV Europe Music Awards. Dwukrotnie otrzymał nagrody „Kerrang! Awards” w kategoriach „Best International Band”, zwycięstwo w kategorii „Bets Single” za teledysk „From Yesterday”.

7 listopada podczas gali MTV EMA 2010 w Madrycie 30 Seconds to Mars zwyciężyli w kategorii „Best Rock”, pokonując m.in.: Muse, Linkin Park i Kings of Leon zaś 12 września na gali MTV VMA 2010 w Los Angeles zespół zwyciężył w kategorii „Best Rock Video of the Year” za teledysk „Kings and Queens”.

Podczas MTV EMA 2011 w Belfaście zespół zgarnął dwie nagrody - pierwszą, dla najlepszego zespołu alternatywnego oraz drugą za najlepsze MTV World Stage roku 2011. W 2014 na gali MTV EMA zespół zwyciężył ponownie w kategorii „Best Alternative”.

7 grudnia 2011 zespół pobił Rekord Guinnessa w kategorii „Najdłuższa trasa koncertowa zespołu rockowego” grając 309 koncertów w ciągu dwóch lat.

21 maja 2013 roku ukazał się czwarty album studyjny grupy, zatytułowany Love Lust Faith + Dreams. Producentami krążka są Jared Leto i Steve Lillywhite. W ramach promocji wydawnictwa zrealizowano teledysk do utworu „Up In The Air”, którego światowa premiera odbyła się 18 marca tego samego roku. Pierwsza kopia singla została wysłana w kosmos z Cape Canaveral na Florydzie. Singel poszybował na pokładzie rakiety Falcon 9 przenoszącej kapsułę Dragon i wylądował na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej.

Grupa wystąpiła m.in. na festiwalach Roskilde, Rock am Ring, Pinkpop oraz Download.

A teraz do historii występów na prestiżowych scenach będą mogli dopisać sobie Dolinę Charlotty, w której koncert odbędzie się 25.07.2019 o 22:00.

SPONSORZY I PATRONI MEDIALNI:

   

BILETY DO NABYCIA NA: 

TICKETMASTER

EVENTIM

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij