menu
Charlotta Ustka Enduro Extreme 2019

Charlotta Ustka Enduro Extreme 2019

Najniższa cena tylko na naszej stronie!
Przyjazd
26 maj
Wyjazd
27 maj
Długi weekend czerwcowy
od 475
Długi weekend czerwcowy Boże Ciało zobacz szczegóły
22 cze 2019

W dniach 22 - 23 czerwca 2019 odbędą się międzynarodowe zawody motocyklowe o charakterze ekstremalnego rajdu wytrzymałościowego - enduro. 

Będzie to już piąta odsłona tego niezwykle widowiskowego wydarzenia motosportu, największej tego typu imprezy w północnej części Polski.

Zawody rozegrane zostaną w dwóch lokalizacjach. Dnia 22 czerwca w Ustce odbędzie się tzw. "Prolog" natomiast w dniu 23 czerwca w Dolinie Charlotty rozegrany zostanie wyścig finałowy.

Wyścigi mają na celu wyłonienie najbardziej wszechstronnie uzdolnionych zawodników ze wszystkich dyscyplin Off - Road - zarówno Enduro, Cross Country jak i Trial. Uczestnicy będą musieli zmierzyć się z różnorakimi warunkami terenowymi zarówno naturalnymi, jak i sztucznie przygotowanymi odcinkami ekstremalnymi.

Pierwszego dnia rozegrany będzie widowiskowy Prolog w Usteckim Porcie. Zawodnicy kilkukrotnie pokonywać będą odcinek nadmorskiej plaży oraz niezwykle wymagający odcinek stworzony z wszelakiej maści przeszkód sztucznych. W tym roku szykujemy specjalną, widowiskową przeszkodę – przejazd przez kuter, ponad to motocykle pokonywać będą leżące pnie drzew, ogromne opony od maszyn budowlanych oraz " Zmorę Poprzedniej Edycji" - ponad dwumetrowej średnicy rurę, którą należy pokonać przejeżdżając przez jej szczyt. Dla zawodników klasy "PRO" (Professional) przygotowaliśmy dodatkowo odcinek biegnący poprzez kamienny falochron portowy. Ten odcinek jest wybitnie trudny do pokonania motocyklem, ścigać się tam będą najlepsi zawodnicy Europy i Świata. Prolog naszych zawodów będzie niebywałym widowiskiem dla kibiców, będzie tu można śledzić zmagania zawodników będąc bardzo blisko nich - czasem zaledwie metr od trasy.

Drugiego dnia rywalizacji uczestnicy przeniosą się do magicznej Doliny Charlotty. Odbędzie się tam Wielki Finał - trzygodzinny walny wyścig wszystkich uczestników. Wyjątkowo widowiskowy start trzystu zawodników będzie niebywałą gratką dla publiczności. Zawodnicy walczyć będą z własnymi słabościami na trasie, która biegnie poprzez odcinki śródleśne oraz specjalne odcinki Super Enduro. Trasę o długości 12 kilometrów najlepsi zawodnicy pokonają ponad osiem razy, będzie to prawdziwa próba sił i charakterów.

Spodziewamy się uczestników z większości krajów Europy, we wcześniejszych edycjach gościliśmy zawodników z Rosji, Ukrainy, Litwy, Czech, Niemiec, Szwecji, Norwegii oraz z Republiki Południowej Afryki.

Spotkajmy się tam razem - Dolina Charlotty zaprasza!    

Więcej informacji i zapisy.

SPONSORZY I PATRONI MEDIALNI:

  

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij