menu
Mistrzostwa Polski w Trójboju Wędkarskim

Mistrzostwa Polski w Trójboju Wędkarskim

Najniższa cena tylko na naszej stronie!
Przyjazd
21 wrz
Wyjazd
22 wrz
Obniżka na piątek 27.09
od 170 osoba
Obniżka na piątek 27.09 rabat 25% zobacz szczegóły
21 wrz 2019

Mistrzostwa Polski w Trójboju Wędkarskim to wyjątkowa szansa by sprawdzić się we wszystkich trzech najważniejszych wędkarskich dyscyplinach! Tu nie wystarczy być dobrym spinningistą by wygrać! 

Mistrzostwa Polski w Trójboju Wędkarskim odbędą się na łowiskach Doliny Charlotty w dniach 21-22.09.2019r.

Zupełnie nowa formuła tegorocznych zawodów stawia przed wędkarzami wyzwania, jakich dotąd podjąć jeszcze nie musieli! Tu liczy się wszechstronność. Zawodnicy wezmą udział w dwudniowych zmaganiach o tytuł Mistrza Polski - swoich sił spróbują w spławiku, spinningu oraz metodzie gruntowej! 

Nagradzamy nie tylko zwycięzców klasyfikacji generalnej - ale także pierwsze trzy miejsca w każdej z dyscyplin, gdzie oprócz nagród rzeczowych o dużej wartości zdobyć można tytuł Mistrza Doliny Charlotty 2019!

Nasze łowiska obfitują w przeróżne gatunki ryb, zarówno spokojnego żeru, jak i drapieżnych. Pływają tu Karpie, Amury, Jesiotry, Leszcze, Płocie, Karasie, Liny, Szczupaki, Sandacze i Okonie! Nastawcie się na dwa dni konkretnego łowienia!

W tegorocznej edycji znanych już zawodów pojawi się kilka nowości - przede wszystkim, zmieniamy formułę nagród! Do grona naszych sponsorów dołączają znane i cenione firmy z branży wędkarskiej, które fundują dla was sprzęt oraz upominki!

SZCZEGÓŁY i ZAPISY

KOMUNIKAT ZAWODÓW

W związku z pojawiającymi się pytaniami dotyczącymi zasad rozgrywania zawodów gruntowych (feeder) w ramach Mistrzostw Polski w trójboju wędkarskim Doliny Charlotty, wyjaśniam, że podstawą do przeprowadzenia zawodów w tej dyscyplinie są Zasady Organizacji Sportu Wędkarskiego PZW z następującymi zmianami:

  1. W zawodach można używać dowolnych rozmiarów koszyczków zanętowych, koszyczków do tzw. „metody” oraz sprężyn zanętowych (nie wolno łowić z samym obciążeniem).
  2. Koszyczki i sprężyny zanętowe mogą posiadać dowolne (także zerowe) obciążenie.
  3. Długość przyponu i rozmiar używanych haczyków jest dowolna.
  4. Pomiędzy sygnałami „wolno nęcić” i „wolno łowić” można ręką podać zanętę ciężką. Po sygnale „wolno łowić” zanętę można podawać tylko koszyczkiem (sprężyną), a pozostałe kule zanęty ciężkiej należy rozkruszyć.

 

Grono naszych sponsorów i partnerów stale się powiększa! 

Wśród tych, którzy zdecydowali się wesprzeć naszą inicjatywę są:

SPONSOREM GŁÓWNY ZAWODÓW:

FUNDATORZY NAGRÓD RZECZOWYCH:

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij