menu
Atrakcje

Atrakcje miejsce, w którym się nie nudzisz

Najniższa cena tylko na naszej stronie!
Przyjazd
19 lis
Wyjazd
20 lis
ANDRZEJKI - LAST MINUTE
od 298
ANDRZEJKI - LAST MINUTE -15% rabatu zobacz szczegóły

Na terenie Doliny Charlotty znajdą Państwo wiele ciekawych atrakcji: Zoo z Krainą Bajek, Wodne Zoo Safari, Fokarium, kajaki i rowery wodne, wędkowanie, przejażdżki konno, plac zabaw, boisko do piłki siatkowej, dmuchańce. W samym obiekcie przygotowaliśmy wiele udogodnień dla dzieci i ich rodziców, m.in. dwie sale zabaw i salę gier.

Liście Liście
Liście Liście
Liście Liście
Liście Liście

Wszystkie

Na zewnątrz

Zoo Charlotta

Zoo Charlotta

Nasz ogród zoologiczny zamieszkuje wiele gatunków świata fauny – zarówno tych dobrze znanych z polskich lasów, jak i sprowadzonych z zamorskich krajów.

Poznaj zoo
<span>Wodne Zoo Safari</span>
<span>Zoo Charlotta</span>
Wodne Zoo Safari

Atrakcja na terenie ZOO Charlotta, gdzie przy nadbrzeżu Kapitan zaprasza na wodne ZOO Safari, czyli fantastyczny rejs łodzią, która zabiera uczestników w podróż dookoła świata. Nasze tematyczne wysepki: Afryka, Ameryka Płd. i Australia odkryją przed Państwem wiele ciekawostek, a rejs ukoronowany zostanie zacumowaniem na wyspie lemurów, którą zamieszkują małpiatki z Madagaskaru: Król Julian i jego wesoła banda.

Poznaj wodne zoo
<span>Zoo Charlotta</span>
<span>Wodne Zoo Safari</span>
Fokarium

W naszym fokarium, jednym z największych w Polsce, mieszka obecnie 5 samców bałtyckiej foki szarej (Halichoerus grypus). Nasze całuśne zwierzęta do dyspozycji mają 3 baseny o łącznej powierzchni 1500m² i objętości prawie 3 milionów litrów wody.

Poznaj fokarium
<span>Kraina Bajek</span>
<span>Fokarium</span>
Kraina Bajek

W Krainie Bajek co krok można napotkać postaci dobrze znane i pamiętane z ukochanych książek dzieciństwa. Inspiracją do stworzenia tego niezwykłego miejsca były bajki i baśnie wielkich pisarzy: Jana Christiana Andersena, braci Grimm, Marii Konopnickiej, Aleksandra Puszkina, Carla Collodi.

Poznaj krainę bajek
<span>Fokarium</span>
<span>Kraina Bajek</span>
Jazda konna

Mieszkańcy naszej stajni "Pod Żelazną Podkową" to m.in. konie szlachetnej półkrwi, wielkopolskie, huculskie, zimnokrwiste oraz kuce. Wszystkie otaczamy profesjonalną troską i opieką.

Czytaj więcej
<span>Kajaki i rowery wodne</span>
<span>Jazda konna</span>
Kajaki i rowery wodne

Malownicze Jezioro Zamełowskie stwarza szerokie możliwości uprawiania wodnych sportów i odpoczynku na łonie natury. Do dyspozycji Gości są rowery wodne i kajaki. Zapierające dech w piersi widoki towarzyszą naszym gościom podczas spływów kajakowych czy rejsów łódką.

<span>Jazda konna</span>
<span>Kajaki i rowery wodne</span>
Wędkowanie

Wyjątkowa lokalizacja Doliny sprawia, że wśród naszych gości nie brakuje amatorów wędkarstwa. Jedną z naturalnych granic Doliny tworzy 500-metrowy brzeg rzeki Słupi, słynącej z bogactwa ryb łososiowatych. Na terenie Doliny stworzyliśmy także specjalne łowiska, gdzie bez trudu uda się złowić karpia, węgorza, jesiotra czy szczupaka.

<span>Dmuchańce</span>
<span>Wędkowanie </span>
Dmuchańce

Podczas sezonu letniego zapraszamy na wyjątkowy plac zabaw z dmuchańcami. Do dyspozycji oddajemy 9 zabawek dmuchanych (zjeżdżalnie, ścianka wspinaczkowa, tor przeszkód, trampoliny). Godziny otwarcia atrakcji uwarunkowane są warunkami atmosferycznymi.

 
<span>Wędkowanie </span>
<span>Dmuchańce</span>
Kręgle i bilard

Do dyspozycji naszych gości oddaliśmy dwa profesjonalne tory do kręgli z systemem komputerowym, zarządzającym przebiegiem gry. Zapewniamy także obuwie do gry. Kręgielnia i stół do bilarda usytuowane są w Rock Pubie.

 
<span>Gry elektroniczne</span>
<span>Kręgle i bilard</span>
Gry elektroniczne

W pokoju gier obok Rock Pubu dzieci i ich rodzice mogą bawić się na symulatorach, elektronicznym łowisku, koszykówce, koniku oraz zagrać w tradycyjne piłkarzyki.

 
<span>Kręgle i bilard</span>
<span>Gry elektroniczne</span>
Place zabaw

Za terenie Zoo wszystkie dzieci mogą bawić się na dużym placu zabaw, na piasku prosto z nadmorskiej plaży. Przed hotelem zapraszamy na mniejszy plac wraz z boiskiem do piłki siatkowej.

 
<span>Pokoje zabaw</span>
<span>Place zabaw</span>
Pokoje zabaw

W głównym budynku hotelowym znajdują się dwie sale, w których znajduje się wiele zabawek oraz małpi gaj z basenem z piłeczkami.

 
Poznaj pokoje zabaw
<span>Place zabaw</span>
<span>Pokoje zabaw</span>
Trwa ładowanie

Lokalizacja Zoo Charlotta

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij