menu
Atrakcje nad morzem

Atrakcje nad morzem hotel przyjazny rodzinie

Najniższa cena tylko na naszej stronie!
Przyjazd
20 lut
Wyjazd
21 lut
Długi weekend czerwcowy
od od 475
Długi weekend czerwcowy Oferta FIRST MINUTE zobacz szczegóły

Na terenie Doliny Charlotty znajdą Państwo wiele ciekawych atrakcji: Zoo z Krainą Bajek, Wodne Zoo Safari, Fokarium, kajaki i rowery wodne, wędkowanie, przejażdżki konno, plac zabaw, boisko do piłki siatkowej, dmuchańce. W samym obiekcie przygotowaliśmy wiele udogodnień dla dzieci i ich rodziców, m.in. dwie sale zabaw i salę gier.

Liście Liście
Liście Liście
Liście Liście
Liście Liście

Wszystkie

Na zewnątrz

Zoo Charlotta

Program atrakcji na ferie zimowe 2019

Na okres ferii zimowych przygotowaliśmy wiele ciekawych atrakcji, m.in. zajęcia robotyki, warsztaty muzyczne, spektakl teatru lalek, balonowe show, spacery do Zoo i Fokarium, spacery śladami Charlotty, zajecia sportowe, zajęcia Zumby i inne.

PROGRAM FERII ZIMOWYCH

<span>Zoo Charlotta</span>
<span>Program atrakcji na ferie zimowe 2019</span>
Zoo Charlotta

Nasz ogród zoologiczny zamieszkuje wiele gatunków świata fauny – zarówno tych dobrze znanych z polskich lasów, jak i sprowadzonych z zamorskich krajów.

Poznaj zoo
<span>Program atrakcji na ferie zimowe 2019</span>
<span>Zoo Charlotta</span>
Wodne Zoo Safari

Atrakcja na terenie ZOO Charlotta, gdzie przy nadbrzeżu Kapitan zaprasza na wodne ZOO Safari, czyli fantastyczny rejs łodzią, która zabiera uczestników w podróż dookoła świata. Nasze tematyczne wysepki: Afryka, Ameryka Płd. i Australia odkryją przed Państwem wiele ciekawostek, a rejs ukoronowany zostanie zacumowaniem na wyspie lemurów, którą zamieszkują małpiatki z Madagaskaru: Król Julian i jego wesoła banda.

Poznaj wodne zoo
<span>Fokarium</span>
<span>Wodne Zoo Safari</span>
Fokarium

W naszym fokarium, jednym z największych w Polsce, mieszka obecnie 5 samców bałtyckiej foki szarej (Halichoerus grypus). Nasze całuśne zwierzęta do dyspozycji mają 3 baseny o łącznej powierzchni 1500m² i objętości prawie 3 milionów litrów wody.

Poznaj fokarium
<span>Wodne Zoo Safari</span>
<span>Fokarium</span>
Kraina Bajek

W Krainie Bajek co krok można napotkać postaci dobrze znane i pamiętane z ukochanych książek dzieciństwa. Inspiracją do stworzenia tego niezwykłego miejsca były bajki i baśnie wielkich pisarzy: Jana Christiana Andersena, braci Grimm, Marii Konopnickiej, Aleksandra Puszkina, Carla Collodi.

Poznaj krainę bajek
<span>Jazda konna</span>
<span>Kraina Bajek</span>
Jazda konna

Mieszkańcy naszej stajni "Pod Żelazną Podkową" to m.in. konie szlachetnej półkrwi, wielkopolskie, huculskie, zimnokrwiste oraz kuce. Wszystkie otaczamy profesjonalną troską i opieką.

Czytaj więcej
<span>Kraina Bajek</span>
<span>Jazda konna</span>
Kajaki i rowery wodne

Malownicze Jezioro Zamełowskie stwarza szerokie możliwości uprawiania wodnych sportów i odpoczynku na łonie natury. Do dyspozycji Gości są rowery wodne i kajaki. Zapierające dech w piersi widoki towarzyszą naszym gościom podczas spływów kajakowych czy rejsów łódką.

<span>Wędkowanie </span>
<span>Kajaki i rowery wodne</span>
Wędkowanie

Wyjątkowa lokalizacja Doliny sprawia, że wśród naszych gości nie brakuje amatorów wędkarstwa. Jedną z naturalnych granic Doliny tworzy 500-metrowy brzeg rzeki Słupi, słynącej z bogactwa ryb łososiowatych. Na terenie Doliny stworzyliśmy także specjalne łowiska, gdzie bez trudu uda się złowić karpia, węgorza, jesiotra czy szczupaka.

<span>Kajaki i rowery wodne</span>
<span>Wędkowanie </span>
Dmuchańce

Podczas sezonu letniego zapraszamy na wyjątkowy plac zabaw z dmuchańcami. Do dyspozycji oddajemy 9 zabawek dmuchanych (zjeżdżalnie, ścianka wspinaczkowa, tor przeszkód, trampoliny). Godziny otwarcia atrakcji uwarunkowane są warunkami atmosferycznymi.

 
<span>Kręgle i bilard</span>
<span>Dmuchańce</span>
Kręgle i bilard

Do dyspozycji naszych gości oddaliśmy dwa profesjonalne tory do kręgli z systemem komputerowym, zarządzającym przebiegiem gry. Zapewniamy także obuwie do gry. Kręgielnia i stół do bilarda usytuowane są w Rock Pubie.

 
<span>Dmuchańce</span>
<span>Kręgle i bilard</span>
Gry elektroniczne

W pokoju gier obok Rock Pubu dzieci i ich rodzice mogą bawić się na symulatorach, elektronicznym łowisku, koszykówce, koniku oraz zagrać w tradycyjne piłkarzyki.

 
<span>Place zabaw</span>
<span>Gry elektroniczne</span>
Place zabaw

Za terenie Zoo wszystkie dzieci mogą bawić się na dużym placu zabaw, na piasku prosto z nadmorskiej plaży. Przed hotelem zapraszamy na mniejszy plac wraz z boiskiem do piłki siatkowej.

 
<span>Gry elektroniczne</span>
<span>Place zabaw</span>
Place zabaw

W głównym budynku hotelowym znajdują się dwie sale, w których znajduje się wiele zabawek oraz małpi gaj z basenem z piłeczkami.

 
Poznaj pokoje zabaw
<span>Pokoje zabaw</span>
Trwa ładowanie

Lokalizacja Zoo Charlotta

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij