menu
Atrakcje nad morzem

Atrakcje nad morzem Obiekt przyjazny rodzinie

Najniższa cena tylko na naszej stronie!
Przyjazd
09 mar
Wyjazd
10 mar
Dzień Kobiet
od 190 os / noc
Dzień Kobiet 15% rabatu na pobyt z obiadokolacją zobacz szczegóły

Na terenie Doliny Charlotty znajdą Państwo wiele ciekawych atrakcji: Zoo z Krainą Bajek, Wodne Zoo Safari, Fokarium, kajaki i rowery wodne, wędkowanie, przejażdżki konno, plac zabaw, boisko do piłki siatkowej, dmuchańce. W samym obiekcie przygotowaliśmy wiele udogodnień dla dzieci i ich rodziców, m.in. dwie sale zabaw i salę gier.

Liście Liście
Liście Liście
Liście Liście
Liście Liście

Wszystkie

Na zewnątrz

Zoo Charlotta

Zoo Charlotta

Nasz ogród zoologiczny zamieszkuje wiele gatunków świata fauny – zarówno tych dobrze znanych z polskich lasów, jak i sprowadzonych z zamorskich krajów.

Poznaj zoo
<span>Wodne Zoo Safari</span>
<span>Zoo Charlotta</span>
Wodne Zoo Safari

Atrakcja na terenie ZOO Charlotta, gdzie przy nadbrzeżu Kapitan zaprasza na wodne ZOO Safari, czyli fantastyczny rejs łodzią, która zabiera uczestników w podróż dookoła świata. Nasze tematyczne wysepki: Afryka, Ameryka Płd. i Australia odkryją przed Państwem wiele ciekawostek, a rejs ukoronowany zostanie zacumowaniem na wyspie lemurów, którą zamieszkują małpiatki z Madagaskaru: Król Julian i jego wesoła banda.

Poznaj wodne zoo
<span>Zoo Charlotta</span>
<span>Wodne Zoo Safari</span>
Kraina Bajek

W Krainie Bajek co krok można napotkać postaci dobrze znane i pamiętane z ukochanych książek dzieciństwa. Inspiracją do stworzenia tego niezwykłego miejsca były bajki i baśnie wielkich pisarzy: Jana Christiana Andersena, braci Grimm, Marii Konopnickiej, Aleksandra Puszkina, Carla Collodi.

Poznaj krainę bajek
<span>Motylarnia</span>
<span>Kraina Bajek</span>
Motylarnia

W sezonie 2020 na terenie Zoo Charlotta powstała nowa atrakcja - Motylarnia. Zapraszamy do miejsca, w którym spotkasz motyle z najdalszych zakątków Ziemi. Atrakcja jest czynna codziennie od maja do września w godzinach otwarcia Zoo. Wstęp w ramach biletu do Zoo.

 

<span>Kraina Bajek</span>
<span>Motylarnia</span>
Fokarium

W naszym fokarium, jednym z największych w Polsce, mieszka obecnie 5 samców bałtyckiej foki szarej (Halichoerus grypus). Nasze całuśne zwierzęta do dyspozycji mają 3 baseny o łącznej powierzchni 1500m² i objętości prawie 3 milionów litrów wody.

Poznaj fokarium
<span>Oferta dla grup szkolno-przedszkolnych</span>
<span>Fokarium</span>
Oferta dla grup szkolno-przedszkolnych

Z myślą o grupach zorganizowanych ze szkół i przedszkoli przygotowaliśmy specjalną ofertę na nasze atrakcje na Zoo, Wodne Safari oraz Fokarium. Oferujemy również zajęcia edukacyjne, które prowadzone są przez doświadczonych opiekunów zwierząt, posiadających ogromną wiedzę na ich temat.

<span>Fokarium</span>
<span>Oferta dla grup szkolno-przedszkolnych</span>
Jazda konna

Mieszkańcy naszej stajni "Pod Żelazną Podkową" to m.in. konie szlachetnej półkrwi, wielkopolskie, huculskie, zimnokrwiste oraz kuce. Wszystkie otaczamy profesjonalną troską i opieką.

Czytaj więcej
<span>Kajaki i rowery wodne</span>
<span>Jazda konna</span>
Kajaki i rowery wodne

Malownicze Jezioro Zamełowskie stwarza szerokie możliwości uprawiania wodnych sportów i odpoczynku na łonie natury. Do dyspozycji Gości są rowery wodne i kajaki. Zapierające dech w piersi widoki towarzyszą naszym gościom podczas spływów kajakowych czy rejsów łódką.

<span>Jazda konna</span>
<span>Kajaki i rowery wodne</span>
Wędkowanie

Wyjątkowa lokalizacja Doliny sprawia, że wśród naszych gości nie brakuje amatorów wędkarstwa. Jedną z naturalnych granic Doliny tworzy 500-metrowy brzeg rzeki Słupi, słynącej z bogactwa ryb łososiowatych. Na terenie Doliny stworzyliśmy także specjalne łowiska, gdzie bez trudu uda się złowić karpia, węgorza, jesiotra czy szczupaka.

Ze względu na okres ochronny łowisko jest czynne od maja do września.

<span>Kręgle i bilard</span>
<span>Wędkowanie </span>
Kręgle i bilard

Do dyspozycji naszych gości oddaliśmy dwa profesjonalne tory do kręgli z systemem komputerowym, zarządzającym przebiegiem gry. Zapewniamy także obuwie do gry. Kręgielnia i stół do bilarda usytuowane są w Rock Pubie.

 
<span>Wędkowanie </span>
<span>Kręgle i bilard</span>
Place zabaw

Za terenie Zoo wszystkie dzieci mogą bawić się na dużym placu zabaw, na piasku prosto z nadmorskiej plaży. Przed głównym obiektem zapraszamy na mniejszy plac wraz z boiskiem do piłki siatkowej.

 
<span>Pokoje zabaw</span>
<span>Place zabaw</span>
Pokoje zabaw

W głównym budynku noclegowym znajdują się dwie sale, w których znajduje się wiele zabawek oraz małpi gaj z basenem z piłeczkami.

 
Poznaj pokoje zabaw
<span>Place zabaw</span>
<span>Pokoje zabaw</span>
Pokoje zabaw

W pokoju gier obok Rock Pubu dzieci i ich rodzice mogą bawić się na symulatorach, elektronicznym łowisku, koszykówce, koniku oraz zagrać w tradycyjne piłkarzyki.

 
<span>Gry elektroniczne</span>
Trwa ładowanie

Lokalizacja Zoo Charlotta

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij