menu
Wodne Zoo Safari

Wodne Zoo Safari

Najniższa cena tylko na naszej stronie!
Przyjazd
13 lip
Wyjazd
14 lip

Atrakcja na terenie ZOO Charlotta, gdzie przy nadbrzeżu Kapitan zaprasza na wodne ZOO Safari, czyli fantastyczny rejs łodzią, która zabiera uczestników w podróż dookoła świata. Nasze tematyczne wysepki: Afryka, Ameryka Płd. i Australia odkryją przed Państwem wiele ciekawostek, a rejs ukoronowany zostanie zacumowaniem na wyspie lemurów, którą zamieszkują małpiatki z Madagaskaru: Król Julian i jego wesoła banda.

Liście Liście
Liście Liście
Liście Liście
Liście Liście

Odkryj wyjątkową krainę zwierząt

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie łodzie motorowe MS Ustka i MS Darłowo, które na swój pokład zabierają każda po 26 pasażerów. Na naszych gości czeka dziesięć wysp zamieszkałych m.in. przez: kangury, zebry, makaki japońskie, lemury, kapucynki czubate, strusie, emu i bociany, a po wodzie pływa kilkanaście gatunków gęsi i kaczek.

Zapraszamy w sezonie letnim

Atrakcja czynna jest w okresie od maja do 30 września. Serdecznie zapraszamy! W dniu 21.09 z związku z organizowanymi Zawodami Wędkarskimi atrakcja będzie nieczynna do godz. 15:00.

Maj - Wrzesień: 10:00 - 17:30

Lokalizacja Zoo Charlotta

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij