menu
Hollywood Vampires, czyli Alice Cooper, Joe Perry i Johnny Depp

Hollywood Vampires, czyli Alice Cooper, Joe Perry i Johnny Depp

Lowest price only on our site
Arrival
20 Jan
Departure
21 Jan
12 Aug 2021

HOLLYWOOD VAMPIRES to najsłynniejsza, amerykańska supergrupa rockowa tej dekady. Tworzą ją - legendarny wokalista Alice Cooper, słynny gitarzysta z grupy Aerosmith Joe Perry i jeden z najpopularniejszych aktorów Hollywood Johnny Depp. Zagrają u nas 12 sierpnia 2021 roku !

Zespół powstał w 2015 r., a jego nazwa nawiązuje do rozrywkowego towarzystwa, w którym obracał się Alice Cooper w latach 70,  do którego należeli m.in. John Lennon i Ringo Starr z The Beatles, czy Keith Moon z The Who. Grupa Hollywood Vampires nagrała  dwa bardzo dobrze przyjęte albumy – „Hollywood Vampires” i „Rise”.

Nowe video „I Want My Now” zawiera oryginalne nagrania zza kulis.

Wkrótce po fantastycznym wykonaniu piosenki „I Want My Now” w programie The Late Late show with James Corden, amerykańska rockowa supergrupa Hollywood Vampires ogłosiła europejską trasę koncertową, która odbędzie się w lecie 2020 roku.

Będzie to trasa króla rock&rolla Joe Perry’ego, Hollywoodzkiej gwiazdy – Johnny’ego Depp’a i szokującej ikony rocka- Alice’a Cooper’a, na której będą grane utwory z najnowszego albumu RISE, który cieszył się dużym uznaniem wśród krytyków. Album ten został udostępniony na earMUSIC w czerwcu.

Odwiedzą Niemcy, Austrię, Polskę, Holandię, Luksemburg, Włochy, Szwajcarię i wiele innych miejsc…

Pakiet VIP będzie zawierał możliwość spotkania z zespołem, ekskluzywne upominki, bilety z możliwością wcześniejszego wejścia na teren, gdzie będzie odbywał się koncert i wiele więcej… Większa ilość szczegółów odnośnie pakietów VIP i dat koncertów znajduje się na stronie internetowej hollywoodvampires.com

Na początku tego roku Hollywood Vampires zakończył triumfująco trasę koncertową po 7 miastach Ameryki Północnej podczas, której wyprzedali wszystkie bilety na show w słynnym Greek Theatre w Los Angeles. Grupa była nominowana do nagrody „Best Performance” 2018 roku na Wembley Arenie w Londynie.

Oryginalne nagrania zza kulis z trasy koncertowej znajdują się w teledysku piosenki „I  Want My Now”, która pochodzi z albumu „Rise” https://youtu.be/s-qAWbr__cg

16-ścieżkowy album RISE wyprodukowany przez Tommye’go Henriksen i zespół Hollywood Vampires jest jednym z najbardziej uczciwych, wyzwolonych i przyjemnych rockandrollowych albumów tego roku wyprodukowany przez mistrzów w swoim fachu.

W przeciwieństwie do debiutanckiej płyty z 2015 roku, nowy album składa się głównie z oryginalnego materiału stworzonego przez zespół. Jednak mimo to na płycie znalazło się miejsce dla trzech coverów piosenek legendarnych rockowych artystów, którzy odeszli od nas zbyt wcześnie;

Album Rise został udostępniony na EARMUSic  w czerwcu tego roku.

ALICE COOPER to jedna z najważniejszych postaci światowego hard rocka, współtwórca heavy metalu i glam rocka, twórca shock rocka. Podczas niesamowitych koncertów, już na początku lat 70, używał na scenie gilotyny, szubienicy, krzesła elektrycznego, prawdziwego boa dusiciela i wielu litrów sztucznej krwi. W swojej  50-letniej karierze Alice Cooper wylansował kilka megaprzebojów - "I’m Eighteen”, „Elected”, „Hello Hooray”, „No More Mr. Nice Guy”‚ „Only Women Bleed”, „Poison”, czy „Hey Stoopid”. Nagrał ponad 30 płyt, które rozeszły się w nakładzie ponad 50 milionów sztuk. Jego muzyka i pomysły były podziwiane przez takie sławy, jak ekscentryczny malarz Salvador Dali, komik Groucho Marx, czy aktorka Mea West. Cooper jest wielkim fanem hokeja i jest znakomitym golfistą grającym często w turniejach semi pro. Słynie też z poczucia humoru i nigdy nie miesza się do polityki.

JOE PERRY to jeden z najbardziej znanych i cenionych rockowych gitarzystów na świecie.  Jest współzałożycielem legendarnej grupy Aerosmith, która cieszy się niesłabnącą popularnością od chwili powstania w 1970 r. Razem z wokalistą Stevenem Tylerem, Joe Perry tworzy sceniczny duet porównywany do pary Jagger/Richards z The Rolling Stones. Aerosmith nagrał 20 płyt, ich sprzedaż osiągnęła ponad 150 milionów egzemplarzy. Klasyczne albumy Aerosmith to „Rocks”, “Permanent Vacation”, “Pump”, “Get A Grip” i “Nine Lives”. Joe Perry nagrał 7 płyt solowych i wziął udział w wielu sesjach i projektach jako gość specjalny.

JOHNNY DEPP należy do grona najbardziej kasowych i najbardziej ekscentrycznych aktorów w Hollywood. Filmy z jego udziałem przyniosły światowy dochód przekraczający 14 miliardów dolarów!!! Najbardziej znany jest z takich produkcji, jak saga „Piraci z Karaibów”, „Charlie i Fabryka Czekolady”, „Jeździec bez Głowy”, „Neverland”. Oprócz grania w wielkich, wysokobudżetowych produkcjach Depp pokazywał się w ambitnych filmach, jak Pluton czy Truposz. Jego zainteresowanie muzyką sięga młodzieńczych lat i Depp często powtarzał, że zawsze chciał zrobić karierę jako gitarzysta, ale mu się to nie udało. Z czasem dopiął jednak swego i  zadebiutował na płycie swojego przyjaciela Shane MacGowana w 1994 r, zagrał też na płycie Oasis w 1997 r. i napisał też kilka piosenek na płyty ówczesnej żony Vanessy Paradis . W 2012 r pojawił się na albumie Aerosmith i jego przyjaźń z Joe Perrym zaowocowała założeniem zespołu Hollywood Vampires. Na nowej płycie „Rise” Depp śpiewa dwie piosenki, a jedną z nich jest słynny hit Davida Bowie „Heroes”.

Termin:

18.08.2020

mobile nav bg
See on map
Newsletter
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close